Jälgi meid
Follow lukud on Twitter

Tagasi
Assa 2000 Twin
Tarneaeg: 2 päeva
Hind: 396,00 € Müügihind: 336,60 €
Kogus:

-15%
Kirjeldus:
Turvaluku komplekti kuulub:
- lukuraam 2000
- vasturaud 1887-1
- kaardiga kaitstud ümmargused Twin südamikud 5712
- südamiku kattekomplekt 3212
- väändenupuga küljekatteplaat 4294-60
- lisavedruga ukselingid 1956


Assa 2000 turvalukul on üheskoos nii turvalukustus kui tavalukustus. Kui olete kodus saate ust avada ja lukustada väändenupust mis muudab ukselukustuse lihtsaks ja mugavaks.
Kodust lahkudes on võimalik väändenupu toime plokeerida otsaplaadil asetsevast nupu allavajutamisega. Nüüd pole võimalik ilma võtmeta avada ust isegi seestpoolt.

Twin lukusüdamik ühendab endas tuntud ASSA kastusmugavuse ja kõrge turvalisuse. Tänu äärmiselt täpsele ning keerukale ehitusele on ASSA Twin südamik avamatu tänapäeval levinud muukimismeetoditega. ASSA Twin ühele võtmeprofiilile on võimalik lõigata 1.900.000.000 erinevat kombinatsiooni!

Lukusüdamiku puurimistugevuse tõstmiseks on Twin südamik, nagu kõik teisedki ASSA lukusüdamikud, varustatud täiendavate puurimiskaitsetega. ASSA Twin võtmed on kaitstud rahvusvahelise patendiga, mis takistab võtmete ebaseadusliku valmistamist.

Lisavõtmete tellimiseks peab kasutaja esitama lukusüdamiku ID kaardi, ilma kaardita on lisavõtmete tellimine välistatud. Lisavõtmeid valmistakse ASSA tehases või tehase tütarfirmas. Südamiku ID kaart on garantiiks, et kuskil maailmas pole teist sama kombinatsiooniga lukku.

Kasutamisõpetus:

1. Kodus olles avatakse ja lukustatakse ust väändenupust.
2. Kodust lahkudes saab lukuraami otsaplaadil oleva nipli abil väändenupu funktsiooni välja lülitada. Peale luku võtmega lukustamist väändenupp enam ei tööta ning ust saab avada nii väljast kui seest ainult võtmega.
3. Koju tulles ja ust võtmega avades taastub väändenupu funktsioon automaatselt.

Lukkude hooldus

Selleks, et lukkkude töökindlust ja vastupidavust suurendada, on vaja neidki regulaarselt õigete vahenditega hooldada. Hooldamata või valede ainetega puhastatud lukud ei kesta kaua.

Korteriuste lukke on soovitatav õlitada vähemalt kord aastas, tiheda kasutusega ukselukke (nt kaupluste uksed, kontoriuksed, korrusmajade välisuksed jms) tuleks õlitada kord kuus.

Väga tihti tõrguvad lukusüdamikud töötamast just seetõttu, et neisse on kogunenud tolm ja sodi. Seetõttu on lukusüdamiku vastupidavuse seisukohalt hooldus hädavajalik.

ASSA pakub lukusüdamike hoolduseks lukuõli ning puhastus- ja sulatusvahendit:
    Keelevalik:

- 90% korterivargustest...
- kaks kriitilist faktorit...
- võtmekontrolli saladus...


Me ei avalda Teie andmeid kolmandatele osapooltele.

Ostukorv
Teil on 0 toodet ostukorvis

Otsing

Koostööpartnerid
  • Uksed Lukud
  • Solutions OÜ
  • ASSA ABLOY Baltic Eesti
  • Yale Eesti
  • SmartPOST
web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine

Uksed Lukud  OÜ, reg.nr 12948483, Allika tee 7, Peetri alevik, 75312 , uksedlukud@gmail.com
Tagasi   Ülesse

Kodulehe valmistamine