Jälgi meid
Follow lukud on Twitter

Tagasi
Assa Entre
Tarneaeg: 2 päeva
Tasuta tarne!
Hind: 558,00 € Müügihind: 502,20 €
Kogus:

-10%
Kirjeldus:
Turvaluku komplekti kuulub:
- lukuraam 2002
- vasturaud 1487-1
- Assa 1212 südamik (patenteeritud, võtmekaardiga)
- südamiku kattekomplekt 3212
- väändenupuga küljekatteplaat 4356
- lisavedruga ukselingid 1956

Assa Entre turvalukul on üheskoos nii turvalukustus kui tavalukustus. Kui olete kodus saate ust avada ja lukustada väändenupust mis muudab ukselukustuse lihtsaks ja mugavaks.
Kodust lahkudes on võimalik väändenupu toime plokeerida otsaplaadil asetsevast nupu allavajutamisega. Nüüd pole võimalik ilma võtmeta avada ust isegi seestpoolt.

Evolution seeria lukuraamidel liigub kokskeel lukustamisel alt üles, mis väldib ukse vajumisel tekkivaid probleeme. Tavaliselt uks vajub aja jooksul ning võib ülalt alla liikuva konkskeelega jääda raami külge “rippuma”. Ust on siis väga raske, kui mitte võimatu avada. Alt üles liikuvate konkskeeltega lukuraamidel on see oht aga välistatud. Evolution lukuraami konkskeele alumine serv on ümar, mis tagab lukukeele sujuva liikumise ja minimaalse tühiku vasturauas, tõstes omakorda turvalisust. Turvalukkude konkskeel on erilise tugevdatud konstruktsiooniga: lõhkumiskatsel jõuga üle 700 kg blokeerub lukukeel nii, et seda ei saa jõuga täielikult lukuraami sisse lükata ja nii ust avada.

Kasutamisõpetus:

1. Kodus olles avatakse ja lukustatakse ust väändenupust.
2. Kodust lahkudes saab lukuraami otsaplaadil oleva nipli abil väändenupu funktsiooni välja lülitada. Peale luku võtmega lukustamist väändenupp enam ei tööta ning ust saab avada nii väljast kui seest ainult võtmega.
3. Koju tulles ja ust võtmega avades taastub väändenupu funktsioon automaatselt.

Lukkude hooldus

Selleks, et lukkkude töökindlust ja vastupidavust suurendada, on vaja neidki regulaarselt õigete vahenditega hooldada. Hooldamata või valede ainetega puhastatud lukud ei kesta kaua.

Korteriuste lukke on soovitatav õlitada vähemalt kord aastas, tiheda kasutusega ukselukke (nt kaupluste uksed, kontoriuksed, korrusmajade välisuksed jms) tuleks õlitada kord kuus.

Väga tihti tõrguvad lukusüdamikud töötamast just seetõttu, et neisse on kogunenud tolm ja sodi. Seetõttu on lukusüdamiku vastupidavuse seisukohalt hooldus hädavajalik.

ASSA pakub lukusüdamike hoolduseks lukuõli ning puhastus- ja sulatusvahendit
    Keelevalik:

- 90% korterivargustest...
- kaks kriitilist faktorit...
- võtmekontrolli saladus...


Me ei avalda Teie andmeid kolmandatele osapooltele.

Ostukorv
Teil on 0 toodet ostukorvis

Otsing

Koostööpartnerid
  • Uksed Lukud
  • ID Lock
  • Solutions OÜ
  • ASSA ABLOY Baltic Eesti
  • Yale Eesti
web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine

Uksed Lukud  OÜ, reg.nr 12948483, Allika tee 7, Peetri alevik, 75312 , uksedlukud@gmail.com
Tagasi   Ülesse

Kodulehe valmistamine